Cięcie stali

Dodatkowo świadczymy usługi toczenia na tokarce do średnicy 670mm.

Realizujemy usługi cięcia piłą taśmową w atrakcyjnych cenach. Mogą mieć Państwo pewność, że powierzone nam zlecenia zostaną wykonane w profesjonalny i precyzyjny sposób.

Stal 17hnm

Stal 17hnm stosuje się jej do wyrobu wysoko obciążonych elementów takich jak: koła zębate, przekładnie zębate, wały i inne.

Skład chemiczny [%]

Stal 35hgsa

Cechuje się dużą odpornością na ścieranie oraz wysoką wytrzymałością. Używa się jej do produkcji elementów silnie obciążonych (ale po ulepszeniu cieplnym lub hartowaniu), które stosowane są głównie w budowie średniej wielkości maszyn. Są to więc: wałki, osie, korbowody, wrzeciona, dźwignie oraz półosie ciężarówek i traktorów. Stal 35HGS jest trudnospawalna, jednak podatna na obróbkę mechaniczną, a także cięcie.

Skład chemiczny [%]

Stal s355j2, s355j2g3

Stal S355J2 to uniwersalna niskostopowa stal konstrukcyjna wyższej jakości.

Cechuje się wysoką wytrzymałością i ciągliwością, dobrą obróbką oraz drobnoziarnistością. S355J2 to stal o gwarantowanej spawalności przy podwyższonej granicy plastyczności. Jest podatna na cięcia palnikiem gazowym, jak również plazmą. Stosuje się ją do produkcji części maszyn, silników oraz całych maszyn. Z tej stali powstają m. in.: rury ciśnieniowe, mosty, zbiorniki, elementy konstrukcyjne maszyn itp.

Products Tags

Stal 41Cr4

Jest to stal łatwa w obróbce mechanicznej ale trudna w spawaniu, nadaje się do kucia, walcowania, azotowania, hartowania i odpuszczania w odpowiednich temperaturach.

Stal 41Cr4 stosuje się najczęściej do wytwarzania kół zębatych, wałów korbowych, dźwigni itp.

Skład chemiczny [%]

Products Tags